Drogi i Mosty

Home/Drogi i Mosty

Obwodnica Poznania

2018-02-23T11:57:36+00:00

Realizujesz aktualnie projekt budowlany?

Zamów teraz konsultację

Obwodnica Poznania

 

 

Wykonanie zabezpieczenia antykorozyjnego konstrukcji stalowej wiaduktu drogowego (w tym metoda metalizacji natryskowej – Zn)

 

 

Szczegóły projektu

DATA

2011

KLIENT

Miasto Poznań

 

 

BRANŻA

INŻYNIERIA LĄDOWA, DROGI I MOSTY

Galeria

Partnerzy

Wykonujemy specjalistyczne prace inwestycyjne i remontowe w branży antykorozyjnej i budowlanej, ze szczególnym uwzględnieniem przemysłu rafineryjnego i energetycznego. Naszymi partnerami są największe przedsiębiorstwa w kraju jak również indywidualni prywatni inwestorzy.

Zamów bezpłatną konsultację

  IMIĘ *
  NAZWISKO *
  E-MAIL *
  TELEFON

  TEMAT

  JAK MOŻEMY CI POMÓC?

  Most Wschodni w Toruniu

  2018-05-19T07:04:52+00:00

  Realizujesz aktualnie projekt budowlany?

  Zamów teraz konsultację

  Most w Toruniu

  Most Wschodni

  Realizacja mostu z racji bardzo dużych korków w mieście (zwłaszcza w okolicy starówki) była najbardziej wyczekiwaną inwestycją.

  W ciągu ulicy Wschodniej (tzw. Most Wschodni). Most stał się częścią drogi krajowej nr 91 w kierunku Gdańska i Łodzi, a także fragmentem 15 kilometrowej trasy Wschodniej.

  Mostem drogowym w ramach trasy Wschodniej poprowadzono nowy przebieg drogi krajowej nr 91 w kierunku Gdańska i Łodzi. Most powstał jako konstrukcja dwuprzęsłowa o długości całkowitej 540 m (jedno przęsło ma długość 270 m). Jezdnia została podwieszona na czterech łukach o wysokości maksymalnej 50 m, opartych na przyczółkach brzegowych oraz sztucznej wyspie centralnej.

  W 2007 roku zakończono prace projektowe i rozpoczęto starania o pozyskanie środków na budowę. 5 października 2007 roku wojewoda kujawsko-pomorski podpisał decyzję lokalizacyjną dla mostu w ciągu ul. Wschodniej. W roku 2010 roku rozstrzygnięto przetarg na budowę mostu, którego budowa rozpoczęła się 5 listopada tego samego roku. Most został oddany do użytku 9 grudnia 2013 roku.

  Szczegóły projektu

  DATA

  2010-2013

  KLIENT

  Miasto Toruń

  TYP INWESTYCJI

  Lokalna

  Galeria

  Napisz do nas

   IMIĘ *
   NAZWISKO *
   E-MAIL *
   TELEFON

   TEMAT

   JAK MOŻEMY CI POMÓC?

   Go to Top